Apie mus

Mažoji bendrija “SAUROMA” specializuojasi nestandartinių baldų , LED apšvietimo, LED reklaminių stendų ir  interjero daiktų gamyboje pagal individualius projektus.

Mes jums pagaminsime bet kokius korpusinius ir metalinius baldus bei pritaikysime apšvietimą: persirengimo kambariams, virtuvėms, pagaminsime įmontuotas spinteles, spinteles vonios kambariuose, bet kokius šoninius baldus, pagamintus iš mdf ir medžio imitacijos (lukštas), taip pat įvairius ofiso baldus: Stalai, spintos , pertvaros, kėdes, pufai, minkštasuoliai.

Pasiūlysime parduotuvės baldus, metalinius stelažus, prekių atleidimo vietas, parduotuvių aksesuarus ir parduotuvių apšvietimą

Jūsų projektui apskaičiuoti pakanka nuotraukos ar eskizo, taip pat numatomo būsimų produktų dydžio. Mūsų specialistai teiks nemokamas konsultacijas, teiks katalogus ir medžiagų pavyzdžius.

Matuojame patalpas, pateikiame sprendimus baldų išdėstymui ir apšvietimui , deriname spalvų gamas kaip LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė) , dažų pavyzdžius, taip pat techninę dokumentaciją.

Pastaruoju metu vis labiau populiarėja nestandartinių baldų gamyba pagal užsakymą. Taigi vienu metu išsprendžiamos kelios problemos: visi baldai bus pagaminti iš individualiai pasirinktų medžiagų ir individualaus projekto, o tai leis jam tilpti į bet kurią erdvę; Baldai bus pagaminti tokiu stiliumi, kuris jums tinka; Galima pasirinkti bet kokias medžiagas ir komponentus kitame kainų diapazone; Be to, sutaupote laiko, kad rastumėte tinkamus baldus pagal dydį ir dizainą.

Turime pakankamai patirties privačiuose ir komerciniuose segmentuose, ši patirtis  leidžia mums rasti geriausius sprendimus savo klientams!

Be to, su malonumu rekomenduojame dizainerio dekoratorių, atsižvelgiant Į biudžetą ir stilistines nuostatas.